CADİLLAC 1986 LİMUZİN (KLİMALI)

Marka : CADİLAC

Model : LİMUZİN

Model Yili : 1986

Renk : BEYAZ

Motor Gucu : 250BG

Yakit : BENZİN+LPG

Vites : MANUEL

Kilometre : 1986

CC : 3500cc

 

ARAC ACIKLAMA

Klasik otomobiller içerisinde Türkiyede Efsane olarak gösterilen Limuzin aracımızla hizmetinizdeyiz.

Özel günlerinizde dilediğiniz gibi keyfini çıkartabileceğiniz bu aracı kiralamak için hemen bizi arayınız. Uygun fiyat ve kaliteli hizmetlerimizle yanınızda olacağız

Türk filmlerinin unutulmaz klasik otomobilleri içinde yer alan 1986 model Limuzin üretildikten sonra o yıllarda yaşayan tüm gençlerin rüyalarına giren bir klasik oto. Klasik Amerikan arabaları içinde gerek büyüklüğü ve genişliği ile gerekse sahip olduğu lüks donanımı sayesinde her kesin beğenisini kazanmış olan bir klasik araba özelliğine sahiptir. Can alıcı beyaz rengi ile evliliğe adım atacak olan tüm çiftler tarafından en çok tercih edilen araçlarımız içinde yer almaktadır. Rutin bakımları düzenli olarak yapılan araçlarımız tüm Türkiyeyi dahi sorunsuz şekilde gezebileceğiniz kadar orijinal bir klasik oto dur. Sünnet düğünleri, gelin arabası, reklam veya film çekimlerinde kullanılabilecek, gezi ve transfer işlerinde kullanılacak kadar güzel, temiz ve bakımlı bir klasik otomobil özelliğindedir. Özellikle iç hacminin genişliği ile zor ve sıcak yaz düğünlerinde sizleri ferah bir şekilde fotoğraf çekiminden düğün bitimine kadar sıkıntısız bir şekilde taşıyabilecek ve en üst derecede keyif alacağınız bir istanbul turunda eşlik edebilecek bir Amerikan klasiği olarak tavsiye edebileceğimiz bir oto özelliğindedir.

KİRALAMA ÜCRETLERİ

9 saate kadar 12 saate kadar 15 saate kadar
1000 TL 1200 TL 1500 TL
100 km 120 km 150 km
Fiyatlara özel şoför, yakıt ( 9 saate kadar 100 km – 12 saate kadar 120 km – 15 saate kadar 150 km ) köprü ve otoyol ücretleri dahil olup İstanbul içi kullanımlarında geçerlidir. İstanbul dışı ayrıca fiyatlandırılır. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

 

1234567891011